zpět na úvodní stranu

Systém OK Term Heating


UNIKÁTNÍ SYSTÉM

V nádrži je ohříváno topné médium na principu akumulace energie a to prostřednictvím elektrických těles nebo jejich kombinací s ústředním vytápěním, či dle nejmodernějších trendů, se solárním systémem a tepelnými čerpadly.

Vlastní ohřev užitkové vody se uskutečňuje průtokem v měděném výměníku nádrže. Systém OK Term Heating zajistí i při odběru 19 l vody za minutu - 3 odběrná místa - že teplota křišťálově čisté teplé vody bude jen o 5°C nižší než teplota topného media. Zcela nový princip ohřevu Vám při bezúdržbovém provozu přinese především zlepšení kvality ohřáté vody, zvýšení životnosti a úsporu energie oproti klasickým akumulačním ohřívačům.

KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÁ TEPLÁ VODA

Na rozdíl od klasických ohřívačů vody není v systému OK Term Heating voda znehodnocována stáním v nádrži (prostředí vhodné pro množení bakterií) či přebíráním nečistot. Vysoké hygienické nároky jsou splněny díky průtoku měděným potrubím.

SPOLEHLIVOST A DLOUHÁ ŽIVOTNOST

Systém OK Term Heating garantuje bezproblémový provoz. Zásobník je plněn jednorázově, nevyskytují se usazeniny a koroze, odpadá údržba a čištění a to umožnilo obrovský nárůst životnosti - dá se označit jako celoživotní.

10 LET ZÁRUKA

Pro kompletní sortiment výrobní řady se systémem OK Term Heating platí 10-tiletá záruka.

30% ÚSPORA NÁKLADŮ

Zkušebna změřila a zákazníci potvrdili, že při užití systému OK Term Heating lze dosáhnout lepšího využití elektrické energie, a to až o 30%, což představuje značný ekonomický efekt. Návratnost investice do systému ohřevu vody je pak mnohem rychlejší než u klasických systémů.

www.okterm.cz
 
© Copyright, 2012, OK Term Heating